| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Bourgini RETRO 2 viil(ud) 815 W Must | €54.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Eriti lai avaus | |
| Pesade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Soojashoiurežiim | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Märgutuli | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 815 W |
| AC-sisendpinge | 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Pesa laius | 3,8 cm |