Tootja: Bosch
Mudel: B074QKS16Y
EAN: 4242002994512
Bosch TAT8619. Viilude arv: 2 viil(ud), Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras. Võimsus: 860 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 227 m, Laius: 357 mm, Sügavus: 245 mm. Kaubaaluse brutolaius: 17 cm, Kaubaaluse brutopikkus: 12 cm, Kaubaaluse brutokõrgus: 8 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Toaster TAT8619 li | €67.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pesade arv | 2 |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 860 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 227 m |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 245 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 17 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 8 cm |