Tootja: Bosch
Mudel: TAT8614P
EAN: 4242005357796
Bosch TAT8614P. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Punane, Teras, Korpuse materjal: Plast, Roostevaba teras. Võimsus: 860 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 1,1 m, Laius: 184 mm, Sügavus: 170 mm. Pakendi laius: 242 mm, Pakendi sügavus: 227 mm, Pakendi kõrgus: 357 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Punane, Teras |
| Korpuse materjal | Plast, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 9 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pesade arv | 2 |
| Mälufunktsioon | Jah |
| Soojashoiurežiim | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 860 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 1,1 m |
| Laius | 184 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 313 mm |
| Kaal | 2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 242 mm |
| Pakendi sügavus | 227 mm |
| Pakendi kõrgus | 357 mm |
| Pakendi kaal | 2,7 kg |