Tootja: Bosch
Mudel: TAT7S45
EAN: 4242005087396
Bosch TAT7S45. Viilude arv: 4 viil(ud), Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 1800 W, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,9 m, Laius: 184 mm, Sügavus: 280 mm. Põhikasti (välimise) laius: 452 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 345 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 665 mm. Pakendi laius: 213 mm, Pakendi sügavus: 325 mm, Pakendi kõrgus: 325 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Bosch TAT7S45 röster 4 viil(ud) 1800 W Must, Roostevaba teras | €83.99 |
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Toaster TAT7S45 gy/bk grau/schwarz | €95.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 4 viil(ud) |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 4 |
| Taimer | |
| Purusahtel | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Märgutuli | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Juhtmehoidik | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Sertifikaat | CE, EAC, UA, VDE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 1800 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,9 m |
| Laius | 184 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 276 mm |
| Ava suurus (PxLxK) | 35 x 140 x 125 mm |
| Kaal | 2,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 213 mm |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 3,2 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 452 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 345 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 665 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 48 tk |