Tootja: Bosch
Mudel: TAT6A513
EAN: 4242005369782
Bosch TAT6A513. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Roostevaba teras. Võimsus: 800 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 0,1 m, Laius: 310 mm, Sügavus: 160 mm. Pakendi laius: 206 mm, Pakendi sügavus: 342 mm, Pakendi kõrgus: 220 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Тостеры Bosch TAT6A513 black - OReol.eu | €45.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Soojendusrest | |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pesade arv | 2 |
| Eemaldatav purukandik | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 800 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 0,1 m |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 1,3 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 206 mm |
| Pakendi sügavus | 342 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |