Tootja: Bosch
Mudel: TAT5P420
EAN: 4242005188987
Bosch TAT5P420. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Roostevaba teras, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 970 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Laius: 300 mm, Sügavus: 170 mm, Kõrgus: 195 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Bosch TAT5P420 | €69.99 |
|
www.ox.ee |
BOSCH TAT5P420 | €70.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Ühe külje röstimisfunktsioon | |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pikk ava | |
| Pesade arv | 2 |
| Taimer | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Juhtmehoidik | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 970 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Kaal | 1,35 kg |