Tootja: Bosch
Mudel: TAT3P421
EAN: 4242005246854
Bosch TAT3P421. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Valge, Korpuse materjal: Roostevaba teras. Võimsus: 970 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 195 mm, Sügavus: 300 mm, Kõrgus: 170 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Bosch TAT3P421 | €61.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must, Valge |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Soojendusrest | |
| Ühe külje röstimisfunktsioon | |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pesade arv | 2 |
| Taimer | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 970 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 195 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Kaal | 1,7 kg |