Tootja: Bosch
Mudel: TAT3A111
EAN: 4242005371815
Bosch TAT3A111. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 800 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 310 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 190 mm. Pakendi laius: 203 mm, Pakendi sügavus: 343 mm, Pakendi kõrgus: 223 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Skrudintuvas Bosch TAT3A111 7 2 griežinėliai 800 W Baltas | €36.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 7 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | |
| Pesade arv | 2 |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 800 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp F |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 203 mm |
| Pakendi sügavus | 343 mm |
| Pakendi kõrgus | 223 mm |
| Pakendi kaal | 1,8 kg |