Tootja: Bosch
Mudel: TAT3A014
EAN: 4057057530215
Bosch TAT3A014. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Punane, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Võimsus: 980 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Juhtme pikkus: 1 m, Laius: 310 mm, Sügavus: 160 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A014 | €32.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Punane |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Automaatne väljalülitus | |
| Kukliraam | |
| Kõrgeletõste mehhanism | |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 980 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 1,46 kg |