Tootja: Bosch
Mudel: TAT3A013
EAN: 4242005206841
Bosch TAT3A013. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Võimsus: 980 W, AC-sisendpinge: 220-240 V. Laius: 310 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 190 mm. Pakendi laius: 338 mm, Pakendi sügavus: 208 mm, Pakendi kõrgus: 220 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A013 | €42.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pesade arv | 2 |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Purusahtel | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Ülessulatamise funktsioon | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Automaatne hüpikmehhanism | |
| Juhtmehoidik | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 980 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 1,44 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 338 mm |
| Pakendi sügavus | 208 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |