Tootja: Bosch
Mudel: TAT3A011
EAN: 4056352052163
Bosch TAT3A011. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Valge, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Võimsus: 980 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 310 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 190 mm. Pakendi kaal: 1,9 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Tosteris Bosch CompactClass TAT3A011 | €43.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Pesade arv | 2 |
| Ekraan | |
| Kukliraam | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 980 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 1,46 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |