Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Valge |
| Ekraan | |
| Kukliraam | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Eemaldatav purukandik | |
| Stop/tühista-nupp | |
| Võimsus | |
| Võimsus | 980 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 200 mm |