Tootja: Ariete
Mudel: 00C014900AR0
EAN: 8003705117976
Ariete 0149. Viilude arv: 2 viil(ud), Toote värv: Punane, Kontrolli tüüp: Nööbid, Tase, Pöörlev. Võimsus: 815 W. Laius: 290 mm, Sügavus: 190 mm, Kõrgus: 210 mm. Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC): 3264 tk, Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta: 72 tk, Põhikasti (välimine) brutokaal: 10,2 kg. Pakendi kaal: 2,37 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ariete Moderna Collection 149/00 | €43.05 |
|
oreol.eu |
Тостеры Ariete Moderna Collection red 149/00 - OReol.eu | €52.00 |
|
balticdata.lv |
Ariete Moderna 149/ 00 Red | €53.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Viilude arv | 2 viil(ud) |
| Toote värv | Punane |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Tase, Pöörlev |
| Reguleeritav ääre pruunistamine | Jah |
| Pruunistumise astmete arv | 6 |
| Elektrooniline pruunistumiskontroll | Ei |
| Pikk ava | Ei |
| Pesade arv | 2 |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Jah |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Soojashoiurežiim | Ei |
| Purusahtel | Jah |
| Ülessulatamise funktsioon | Jah |
| Ülessoojendamise funktsioon | Jah |
| Juhtmehoidik | Jah |
| Automaatne hüpikmehhanism | Jah |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Võimsus | 815 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Kaal | 1,66 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga, HC) | 3264 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 2,37 kg |