| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bosch BOSCH CYL-9 MULTICONSTRUCTION 6 x 90 x 150mm EXPERT | €12.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Õige kasutus | Trellpuur |
| Puuriotsiku tüüp | Tsentripuur |
| Puuriotsa läbimõõt | 6 mm |
| Pikkus | 150 mm |
| Tööpikkus | 9 cm |
| Sobivad materjalid | Multi |
| Toote värv | Sinine, Hall |
| Otsaku materjal | Karbiid |
| Vindiosa kuju | Silindriline võll |
| Pakendi sisu | |
| Puuriotsikute arv | 1 tk |