Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Õige kasutus | Trellpuur |
| Puuriotsiku tüüp | Spiraalpuur |
| Puuriotsa läbimõõt | 1,1 cm |
| Pikkus | 150 mm |
| Tööpikkus | 9 cm |
| Sobivad materjalid | Alumiinium, Telliskivi, Tsement, Keraamiline, Betoon, Müüritis, Plast, Plekk, Plaat, Puit |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Vindiosa kuju | Silindriline võll |
| Pakendi sisu | |
| Puuriotsikute arv | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |