| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC P4600 SERIES | €310.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 3200 GB |
| Liides | PCI Express 3.1 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.2 |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 3270 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2020 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 695000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 226000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 79 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 34 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 17050 |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 97002 |
| Ühilduvad tooted | Intel Server System R1208WFTYS, R2208WF0ZS, R2208WFTZS, R2224WFTZS, R2308WFTZS, R2312WF0NP, R2312WFTZS |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Jahutuse tüüp | Jahutusradiaator |
| Järjestikune kirjutamine | 1900 MB/s |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5 msec |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4600-brief.html |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'17 |
| SSD vastupidavuse reiting | 18.20 PBW |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | <5 W |
| SSD voolutarve (aktiivne) | Sequential Avg. 21W (Write), 10W (Read) |
| Olek | Launched |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| SSD kaal | 131 g |
| Järjestikune lugemine | 2850 MB/s |
| Ketta maht | 3200 GB |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 0,00 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC P4600 Series |
| Toote koodinimetus | Cliffdale |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9,84 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 19,73 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 134 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |