Tootja: Bosch
Mudel: 0 601 17C 500
EAN: 3165140519410
Bosch GSB 19-2 REA. Padruni tüüp: Võtmeta. Pöörete arv tühikäigul (max): 3000 RPM, Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne): 4 cm, Puurimisläbimõõt terase puhul (maksimaalne): 1,3 cm. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendvõimsus: 900 W, Väljundvõimsus: 455 W. Kaal: 3,2 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendvõimsus | 900 W |
| Väljundvõimsus | 455 W |
| AC-sisendpinge | 240 V |
| Toimimine | |
| Pöörete arv tühikäigul (max) | 3000 RPM |
| Kokkupõrke jõud (suur kiirus) | 51000 lööki minutis |
| Maksimaalne pöördemoment | 36 Nm |
| Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne) | 4 cm |
| Puurimisläbimõõt terase puhul (maksimaalne) | 1,3 cm |
| Funktsioonid | |
| Padruni tüüp | Võtmeta |
| Tagasikäik | |
| Pehme käepide | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,2 kg |