Tootja: Bosch
Mudel: 0 601 218 101
EAN: 3165140372152
Bosch GSB 1600 RE Professional. Tootedisain: Elektritrell, Padruni tüüp: Võtmeta. Padrunihaaratsi laius (maksimaalne): 1,3 cm, Pöörete arv tühikäigul (max): 3000 RPM, Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne): 3 cm. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendvõimsus: 701 W, Väljundvõimsus: 351 W. Kaal: 1,9 kg, Laius: 295 mm, Kõrgus: 195 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lööktrell Bosch GSB 1600 RE, 701 W, 0 - 3.000 min.-1 | €124.82 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendvõimsus | 701 W |
| Väljundvõimsus | 351 W |
| AC-sisendpinge | 110 V |
| Toimimine | |
| Padrunihaaratsi laius (minimaalne) | 1,5 mm |
| Padrunihaaratsi laius (maksimaalne) | 1,3 cm |
| Käikude arv | 1 |
| Pöörete arv tühikäigul (max) | 3000 RPM |
| Kokkupõrke jõud (suur kiirus) | 48000 lööki minutis |
| Võlli keere | 1/2" |
| Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne) | 3 cm |
| Puurimisläbimõõt terase puhul (maksimaalne) | 1,2 cm |
| Puurimisläbimõõt betooni puhul (maksimaalne) | 1,6 cm |
| Puurimisdiameeter kivis (max) | 1,8 cm |
| Helivõimsuse tase | 109 dB |
| Helirõhu tase | 98 dB |
| Mürataseme mõõtemääramatus | 3 dB |
| Vibratsiooni tase (betooni puurimisel) | 3,5 m/s² |
| Vibratsiooni taseme mõõtemääramatus (betooni puurimisel) | 23 m/s² |
| Vibratsiooni tase (metalli puurimisel) | 1,5 m/s² |
| Vibratsiooni taseme mõõtemääramatus (metalli puurimisel) | 2,7 m/s² |
| Vibratsiooni tase (kruvikeerajana kasutamisel) | 1,5 m/s² |
| Vibratsiooni taseme mõõtemääramatus (kruvikeerajana kasutamisel) | 2,5 m/s² |
| Funktsioonid | |
| Puurimine | |
| Tootedisain | Elektritrell |
| Padruni tüüp | Võtmeta |
| Tagasikäik | |
| Reguleeritav kiirus | |
| Riputatav | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 295 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Kaal | 1,9 kg |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi sügavus | 340 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |