Tootja: Bosch
Mudel: 0 601 228 1K1
EAN: 3165140691871
Bosch GSB 16 RE Professional. Tootedisain: Elektritrell, Padruni tüüp: Võti. Padrunihaaratsi laius (maksimaalne): 1,3 cm, Pöörete arv tühikäigul (max): 3250 RPM, Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne): 2,5 cm. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendvõimsus: 750 W. Kaal: 1,8 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendvõimsus | 750 W |
| Toimimine | |
| Padrunihaaratsi laius (minimaalne) | 1,5 mm |
| Padrunihaaratsi laius (maksimaalne) | 1,3 cm |
| Pöörete arv tühikäigul (max) | 3250 RPM |
| Tühikiirus (1. käik) | 3250 RPM |
| Kokkupõrke jõud (suur kiirus) | 48500 lööki minutis |
| Maksimaalne pöördemoment | 2,1 Nm |
| Puurimisläbimõõt puidu puhul (maksimaalne) | 2,5 cm |
| Puurimisläbimõõt terase puhul (maksimaalne) | 1,2 cm |
| Puurimisläbimõõt betooni puhul (maksimaalne) | 1,6 cm |
| Funktsioonid | |
| Puurimine | Jah |
| Tootedisain | Elektritrell |
| Padruni tüüp | Võti |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Lisakäepide | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Must, Sinine, Punane |