Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 168 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | 3D pusle |
| Žanr | Sõidukid |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 12 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 83 mm |
| Sügavus | 586 mm |
| Kõrgus | 141 mm |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |