Tootja: Ravensburger
Mudel: 13173
EAN: 4005556131730
Ravensburger World Of Wildlife (300 Pieces). Pusletükkide arv: 300 tk. Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 99 aasta(t). Laius: 231 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 300 tk Maailma atlas loomadega | €10.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 300 tk |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi sisu | 1 puzzle de 300 pièces |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 231 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 497 g |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tootja | Ravensburger |
| Kokkupanek vajalik | |
| (cdm) varuosade saadavusperiood | 24 mois |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uuendatud |
| (cdm) NPD kategooria | PUZZLES - DE 500 PIECES |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Sobib ainult täiskasvanutele | |
| (cdm) lisakasutus | Hoonesisene |
| (cdm) Toote oluliseimad omadused | > Un format adapté aux enfants dès 9 ans , > La qualité et le savoir-faire des puzzles Ravensburger, fabriqués en Europe |
| (cdm) toote komponendid | 1 puzzle de 300 pièces |
| Muud funktsioonid | |
| Toote tollikood (TARIC) | 950300690 |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Prantsuse keel |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Aasta | 2014 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Sertifikaat | CE |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 335 mm |
| Pakendi sügavus | 37 mm |
| Pakendi kõrgus | 231 mm |
| Pakendi kaal | 497 g |
| Pakendi ruumala | 2863245 cm³ |
| Pakendi kogukaal | 497 g |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Minimaalne tellimiskogus | 12 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 18 tk |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 216 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 100,1 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 72 tk |
| Kaubaaluse brutomaht | 960960000 dm³ |
| Kaubaaluse brutokaal | 123,7 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 292 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 42494760 cm³ |
| Põhikasti (välimise) laius | 385 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,37 kg |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 385 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |