Tootja: Ravensburger
Mudel: 12907
EAN: 4005556129072
Ravensburger Unicorn Kingdom. Pusletükkide arv: 100 tk. Žanr: Haldjas, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 231 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 100 | €14.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Haldjas |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Aasta | 2020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 231 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 528 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 343 mm |
| Pakendi sügavus | 38 mm |
| Pakendi kõrgus | 229 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |