Tootja: Ravensburger
Mudel: 5677
EAN: 4005556056774
Ravensburger Unicorn and Pegasus. Pusletükkide arv: 24 tk. Žanr: Fantaasia, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t). Laius: 259,1 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Ravensburger Puzzles 2x24 p - Licorne et Pégase | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 24 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Fantaasia |
| Looma tüüp | Pegasus, Ükssarv |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 259,1 mm |
| Sügavus | 180,3 mm |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 274,3 mm |
| Pakendi sügavus | 193 mm |
| Pakendi kõrgus | 38,1 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Probleemide lahendamise oskuste koolitus |