Tootja: Ravensburger
Mudel: 16525
EAN: 4005556165254
Ravensburger Super Mario Bros challenge 16525. Pusletükkide arv: 1000 tk. Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 273 mm, Kõrgus: 55 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Ravensburger - Puzzle Super Mario, Collezione Challenge, 1000 Pezzi, Puzzle Adulti | €14.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 1000 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 273 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Kaal | 840 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 180 tk |