Tootja: Ravensburger
Mudel: 17264
EAN: 4005556172641
Ravensburger Shoal. Pusletükkide arv: 1500 tk. Žanr: Muu, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 600 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 1 172641 RAVENSBURGER | €13.81 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 1500el Rafa koralowa 172641 RAVENSBURGER 172641 (4005556172641) puzle, puzzle | €20.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 1500 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Muu |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 800 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 274,3 mm |
| Pakendi sügavus | 55,9 mm |
| Pakendi kõrgus | 373,4 mm |