Tootja: Ravensburger
Mudel: 16573
EAN: 4005556165735
Ravensburger Rock Climbing. Pusletükkide arv: 1000 tk. Žanr: Maastik, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 273 mm, Kõrgus: 55 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 1000 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Maastik |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Papp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 273 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Kaal | 840 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |