Tootja: Ravensburger
Mudel: 13268
EAN: 4005556132683
Ravensburger Paw Patrol Movie. Pusletükkide arv: 100 tk. Žanr: Multifilmid, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 490 mm, Kõrgus: 2 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 100 FIlm | €15.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Multifilmid |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 490 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Kõrgus | 2 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 340 mm |