Tootja: Ravensburger
Mudel: 13333
EAN: 4005556133338
Ravensburger Minecraft. Pusletükkide arv: 100 tk. Žanr: Videomäng, Teema: Minecraft, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 493 mm, Kõrgus: 2 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Puzzle 100 elements XXL Minecraft | €12.13 |
|
www.toppc.lt |
Ravensburger Polska Puzzle 100 elements XXL Minecraft | €21.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Videomäng |
| Teema | Minecraft |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 493 mm |
| Sügavus | 362 mm |
| Kõrgus | 2 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Kujutlusvõime arendamine, Probleemide lahendamise oskuste koolitus, Nägemis- ja mälutreening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 230 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |