Tootja: Ravensburger
Mudel: 169061
EAN: 4005556169061
Ravensburger Marvel Villainous: Killmonger. Pusletükkide arv: 1000 tk. Žanr: Koomiksid, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 700 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 1000 Villainous. Killmonger | €14.31 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 1000 elementow Villainous. Killmonger GXP-817182 (4005556169061) puzle, puzzle | €15.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 1000 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Koomiksid |
| Litsents | Marvel |
| Tegelaskuju | Villainous: Killmonger |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 700 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 370 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |