Tootja: Ravensburger
Mudel: 05104
EAN: 4005556051045
Ravensburger Cry Babies. Pusletükkide arv: 49 tk. Žanr: Kunst, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t). Laius: 180 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 3x49 elementow Cry Babies Magic Tears RAP 051045 (4005556051045) puzle, puzzle | €8.81 |
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 3x49 Cry Babies Magic Tears | €8.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 3 |
| Pusletükkide arv | 49 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kontuurpusle |
| Žanr | Kunst |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Emane |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |