Tootja: Ravensburger
Mudel: 10681
EAN: 4005556106813
Ravensburger Beautiful Ocean. Pusletükkide arv: 100 tk. Žanr: Animals, Teema: Beautiful Ocean, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 495,3 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 100 elementow XXL - Ocean GXP-549087 (4005556106813) puzle, puzzle | €12.20 |
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 100 XXL - Ocean | €13.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Animals |
| Teema | Beautiful Ocean |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 495,3 mm |
| Sügavus | 361,9 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 336,6 mm |
| Pakendi sügavus | 228,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 38,1 mm |