Tootja: Ravensburger
Mudel: 7616
EAN: 4005556076161
Ravensburger 7616. Pusletükkide arv: 12 tk. Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t). Laius: 192 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 076161 RAVENSBURGER | €10.88 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 2x12el. Ciezka praca 076161 RAVENSBURGER RAP 076161 (4005556076161) puzle, puzzle | €11.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 2 |
| Pusletükkide arv | 12 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 192 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 271 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Aasta | 2018 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 540 tk |