Tootja: Ravensburger
Mudel: 5057
EAN: 4005556050574
Ravensburger 5057. Pusletükkide arv: 24 tk. Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t). Laius: 192 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 2x24 tk Järves ujumas | €8.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 24 tk |
| Puslede arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 192 mm |
| Sügavus | 275 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 271 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Aasta | 2020 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 540 tk |