Tootja: Ravensburger
Mudel: 15037
EAN: 4005556150373
Ravensburger 4005556150373. Pusletükkide arv: 500 tk. Soovitatav vanus (min): 10 aasta(t). Laius: 231 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 500 w | €11.40 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 500 Kocieta w kubku 403233 (4005556150373) puzle, puzzle | €11.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 500 tk |
| Keeled pakendil | Prantsuse keel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 231 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 505 g |
| Muud funktsioonid | |
| Toote tollikood (TARIC) | 950300690 |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Aasta | 2020 |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Sertifikaat | CE |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| (cdm) varuosade saadavusperiood | 24 |
| (cdm) uuendatud uus väljalase | Uus |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 335 mm |
| Pakendi sügavus | 37 mm |
| Pakendi kõrgus | 231 mm |
| Pakendi kaal | 505 g |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Peamise (välis)kesta pakendi tüüp | Kartong |
| Minimaalne tellimiskogus | 15 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 117,5 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 80 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 153,1 kg |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 18 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,01 kg |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimise) laius | 595 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 241 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 15 tk |