Tootja: Ravensburger
Mudel: 12628
EAN: 4005556126286
Ravensburger 4005556126286. Pusletükkide arv: 200 tk. Žanr: Animals, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t). Laius: 490 mm, Kõrgus: 360 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 200 tk Hobuse õnn | €10.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kontuurpusle |
| Žanr | Animals |
| Animal types | Hobune |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Papp |
| Heli | |
| Magnetiline | |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| 3D-efekt | |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 200 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 490 mm |
| Kõrgus | 360 mm |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |