Tootja: Ravensburger
Mudel: 3065
EAN: 4005556030651
Ravensburger 3065. Pusletükkide arv: 24 tk. Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t). Laius: 203 mm, Kõrgus: 49 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle | €12.49 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 4w1 Druzyna Psi Patrol 405214 (4005556030651) puzle, puzzle | €13.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 24 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 203 mm |
| Sügavus | 237 mm |
| Kõrgus | 49 mm |
| Kaal | 310 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |