Tootja: Ravensburger
Mudel: 17426
EAN: 4005556174263
Ravensburger 17426. Pusletükkide arv: 5000 tk. Žanr: Veealune, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 99 aasta(t). Laius: 1524 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Ravensburger Beneath the Sea | €54.41 |
|
eltek.lv |
Ravensburger 5000 (174263) | €68.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Veealune |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Materjal | Papp |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 5000 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1524 mm |
| Sügavus | 1016 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 432 mm |
| Pakendi sügavus | 292 mm |
| Pakendi kõrgus | 76 mm |