Tootja: Ravensburger
Mudel: 16969
EAN: 4005556169696
Ravensburger 16969. Pusletükkide arv: 99 tk. Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle Moment 99 Thank you | €11.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 99 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Keeled | Prantsuse keel |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |