Tootja: Ravensburger
Mudel: 16737
EAN: 4005556167371
Ravensburger 16737. Pusletükkide arv: 1000 tk. Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 273 mm, Kõrgus: 55 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 1000 Walt Disney. 2 | €22.03 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 1000 Walt Disney. Kolekcja 2 405454 (4005556167371) puzle, puzzle | €24.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 1000 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 273 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Kaal | 826 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 180 tk |