Tootja: Ravensburger
Mudel: 16585
EAN: 4005556165858
Ravensburger 16585. Pusletükkide arv: 500 tk. Soovitatav vanus (min): 10 aasta(t). Laius: 231 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Ravensburger - Puzzle Giorno di Festa, 500 Pezzi, Puzzle Adulti | €14.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 500 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 231 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 505 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |