Tootja: Ravensburger
Mudel: 16457
EAN: 4005556164578
Ravensburger 16457. Pusletükkide arv: 1000 tk. Žanr: Elukutsed, Soovitatav vanus (min): 14 aasta(t). Laius: 685,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 2D 1000 z | €16.08 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 2D 1000 elementow Widok z kampera GXP-811854 (4005556164578) puzle, puzzle | €17.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Elukutsed |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 14 aasta(t) |
| Materjal | Papp |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 1000 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 685,8 mm |
| Sügavus | 508 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 368 mm |
| Pakendi sügavus | 273 mm |
| Pakendi kõrgus | 57 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening |