Tootja: Ravensburger
Mudel: 14214
EAN: 4005556142149
Ravensburger 14214. Pusletükkide arv: 500 tk. Žanr: Maastik, Soovitatav vanus (min): 10 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 99 aasta(t). Laius: 495,3 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Maastik |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Materjal | Papp |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 500 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 495,3 mm |
| Sügavus | 362 mm |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 336,5 mm |
| Pakendi sügavus | 228,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 38 mm |