Tootja: Ravensburger
Mudel: 13394
EAN: 4005556133949
Ravensburger 13394. Pusletükkide arv: 368 tk. Žanr: Muu, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 490 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 368 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Muu |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 490 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |