Tootja: Ravensburger
Mudel: 12985
EAN: 4005556129850
Ravensburger 12985. Pusletükkide arv: 100 tk. Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 231 mm, Kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle XXL 100 | €11.97 |
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle XXL 100 Slodkie kotki 486936 (4005556129850) puzle, puzzle | €12.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 231 mm |
| Sügavus | 335 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 500 g |
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 330 tk |