Tootja: Ravensburger
Mudel: 10904
EAN: 4005556109043
Ravensburger 10904. Pusletükkide arv: 100 tk. Žanr: Kosmos, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t). Laius: 495 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 100 tk Kosmos | €10.00 |
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle (109043) | €13.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 100 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Kosmos |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 495 mm |
| Sügavus | 362 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 336,5 mm |
| Pakendi sügavus | 228,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 38 mm |