Tootja: Ravensburger
Mudel: 09346
EAN: 4005556093465
Ravensburger 09346. Pusletükkide arv: 49 tk. Žanr: Multifilmid, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t). Laius: 180 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger pusle 3x49 tk Printsessid | €8.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 3 |
| Pusletükkide arv | 49 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Multifilmid |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Emane |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |