Tootja: Ravensburger
Mudel: 06346
EAN: 4005556063468
Ravensburger 06346. Pusletükkide arv: 35 tk. Žanr: Sõidukid, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t). Laius: 245 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Ravensburger suur plaatpusle 35 tk Prügiauto | €5.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Sõidukid |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Sisestatav konnektor |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Materjal | Papp |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 35 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 245 mm |
| Sügavus | 325 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 370 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 290 mm |