Tootja: Ravensburger
Mudel: 06123
EAN: 4005556061235
Ravensburger 06123. Pusletükkide arv: 15 tk. Žanr: Multifilmid, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t). Laius: 250 mm, Kõrgus: 145 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Ravensburger Puzzle 15 Peppa przy komputerze 061235 RAP 061235 (4005556061235) puzle, puzzle | €8.50 |
|
eltek.lv |
Ravensburger Puzzle 15 Peppa komputerze 061235 | €9.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Multifilmid |
| Tegelaskuju | Peppa |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Pakendi sisu | |
| Pusletükkide arv | 15 tk |
| Puslede arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 145 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |