| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos 682651 pusle 54 tk Farm | €9.69 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO WAS IST WAS Junior Entdecke d. Bauer 682651 | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 54 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Farm |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 44 mm |