| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Sternenschweif Das verschwundene E. | 682279 | €13.90 |
|
www.alternate.de |
Kosmos 68227 pusle 150 tk Animals | €14.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 150 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Animals |
| Looma tüüp | Ükssarv |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 480 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 42 mm |